Arodizglītības kvalitātes uzlabošana ar Uzņēmējdarbības izglītības palīdzību  
2016-1-CZ01-KA202-024066

Ziņojums par situāciju katrā projekta dalībvalstī

Ziņojums par situāciju katrā projekta dalībvalstī

Projekta partneri, ir izstrādājuši pārskatu par situāciju katrā projekta dalībvalstī, kuras ir iesaistītas šajā projektā. Šis ziņojums sastāv no izglītības sistēmas apraksta, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta profesionālajai izglītībai, tiek aprakstīts pašreizējais uzņēmējdarbības izglītības stāvoklis katrā valstī un esošās izglītības iespējas šajā jomā. Tika veikta aptauja, kurā mēs uzzinājām par skolotāju un skolēnu vajadzībām uzņēmējdarbības izglītības jomā EKI 2.līmenī (EQF 3.līmenī). Katras projekta dalībvalsts ziņojums tika apkopots vienā dokumentā.

Subscribe for news

Přihlášení k odběru novinek

Inscreva-se para receber notícias

Neuigkeiten abonnieren

Abonēt jaunumus

Projekta ENTER platformā

Mūsu mērķis ir nodrošināt jauniešus, kuri apgūst 2.profesionālo kvalifikācijas līmeni, ar viņiem nepieciešamajām uzņēmējdarbības spējām, lai viņi iegūtu pieredzi un kļūtu par nākotnes uzņēmējiem. Podpora čtečky obrazovky povolena.

Sazinieties ar mums

Adrese
Biedrība Eurofortis

Dēļu iela 4, Rīga
LV – 1004 , Latvia

E-pasts
eurofortis@eurofortis.lv

Telefona Nr.
+371 27763451

“Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo tikai tās autoru viedokli, un Eiropas Komisija nevar tikt uzskatīta par atbildīgu par jebkādu šajā publikācijā iekļautās informācijas izmantošanu.”