Arodizglītības kvalitātes uzlabošana ar Uzņēmējdarbības izglītības palīdzību  
2016-1-CZ01-KA202-024066

Projekta ENTER platformā

Mūsu mērķis ir nodrošināt jauniešus, kuri apgūst 2.profesionālo kvalifikācijas līmeni, ar viņiem nepieciešamajām uzņēmējdarbības spējām, lai viņi iegūtu pieredzi un kļūtu par nākotnes uzņēmējiem.

Projekta ENTER platformā ir iekļauta informācija par uzņēmējdarbības izglītību profesionālajā izglītībā, EKI 2.līmenī, kas atbilst EQF 3.līmenim. Mēs ceram, ka mūsu platforma sniegs atbilstošu informāciju skolotājiem, darbu vadītājiem, visām ieinteresētajām pusēm un atbildīgo lēmumu pieņēmējiem, kuri nodarbosies ar uzņēmējdarbības izglītību Profesionālās Izglītības jomā. Tiešsaistes platforma kalpos kā zināšanu un informācijas apmaiņas vide, kā arī, šeit būs iespēja atrast ziņas no ES un valsts politikas šajā jomā. ENTER platformas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības izglītības apmaiņas tīklu sadarbību un labo praksi.

Subscribe for news

Přihlášení k odběru novinek

Inscreva-se para receber notícias

Neuigkeiten abonnieren

Abonēt jaunumus

Projekta ENTER platformā

Mūsu mērķis ir nodrošināt jauniešus, kuri apgūst 2.profesionālo kvalifikācijas līmeni, ar viņiem nepieciešamajām uzņēmējdarbības spējām, lai viņi iegūtu pieredzi un kļūtu par nākotnes uzņēmējiem. Podpora čtečky obrazovky povolena.

Sazinieties ar mums

Adrese
Biedrība Eurofortis

Dēļu iela 4, Rīga
LV – 1004 , Latvia

E-pasts
eurofortis@eurofortis.lv

Telefona Nr.
+371 27763451

“Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo tikai tās autoru viedokli, un Eiropas Komisija nevar tikt uzskatīta par atbildīgu par jebkādu šajā publikācijā iekļautās informācijas izmantošanu.”